Jdi na obsah Jdi na menu

6 měsíců na cestách

6. 3. 2017

Brouzdám si tak po internetu, kouknu se na dnešní datum a říkám si, že za 3 dny je to přesně půl roku, co jsme opustili Čechy. Neuvěřitelně to letí a naše dobrodružství stále pokračuje. Od prosince jsme se na léto usadili na jihu jižního ostrova, ve fiordlandu u jezera Te Anau. Člověk by tu ale na léto čekal marně, celý leden pršelo, foukalo a byla zima. Nám to ale nevadilo (až tak moc), my jsme stejně pracovali. Nebo možná právě proto. Přes den se sice občas udělá krásně, ale do toho ledového jezera jsem stejně nevlezla ani jednou. Ráno se probudíme a vrcholky hor kolem nás bývají zasněžené, asi takové je tady léto.

Jak jsem psala, leden a únor jsme s Kosťou nabrali extrémní pracovní tempo, oba máme dvě práce, ke kterým jsme přišli tak nějak jako slepý k houslím, ale o tom ještě napíšu.

Dnes mám volno, a konečně se dostáváme zase do fáze, kdy začínáme plánovat naše další cesty. Nastal čas, kdy jsme našetřili, co potřebujeme a za dva týdny se vydáváme vstříc novým výzvám - Austrálie a klokaní dobrodružství, trocha oddychu v alkoholovém oparu na malajském ostrově bez cla a daní Langkawi, na Borneo za kahounem nosatým, krokodýly a orangutány a nakonec na Filipíny, rýžové terasy a canoyning v džungli.

Takže konečně zase bude o čem psát :-).

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář